Malatya Mezar Bakımı işletmesi bir Sekmanlar mermer kuruluşudur.1992’de Furkan Mermer olarak Malatya’da faaliyete başlayıp, Sekmanlar Mermer olarak yoluna devam etmektedir. Sekmanlar Mermer kendi alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet veren sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmak adına çalışmaktadır.

Önceliğini her zaman müşteri ve onlardan gelen talepler doğrultusunda oluşturan firmamız, bu doğrultuda gerekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.  Firmamız sadece mezar yapım işleri değil, inşa sonrası her türlü bakım ve tamir hizmetlerini de en iyi şekilde vererek, bakım konusunda da Malatya genelindeki kesintisiz hizmetine devam etmektedir. Mezarların periyodik olarak bakımı mevsimsel olarak çiçek ekimi, mezar taşlarının yıkanması ve silinmesi, silinen mezar taşı yazılarının yenilenmesi, toprak bakımı ve havalandırılması için de tüm çalışmalarımız müşterilerimizle koordineli bir şekilde yürütülerek hem çalışmadan önceki hem de çalışma tamamlandıktan sonraki fotoğraflar müşterilerimizin iletişim adreslerine iletilmektedir. Tüm Malatya mezar yapımı,  ve Malatya mezar bakımı  ve bakımıyla ilgili talepleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Vizyon- Misyon
90’lı yılların başında kurulan ve dünya çapında bir marka olma vizyonuyla yola çıkan firmamız, müşterilerin mutluluğunu esas alan bir misyonu kendisine seçmiştir.

malatya mezar yapımı